مسئول قانون ماشین قوانین قانونی اخبار اجتماعی

مسئول: قانون ماشین قوانین قانونی اخبار اجتماعی

مثل بمب ساعتی هستم / امیرعلی نبویان

من دوم فروردین ٥٩ در پایتخت کشور عزیزمان ایران به دنیا آمدم، ولی پدر و مادرم شناسنامه‌ام را آمل گرفتند، نمی‌دانم چرا. کودکی‌ام را در یک‌خانه بسیار بزرگ شمالی با ..

ادامه مطلب

آخرین قسمت برنامه دورهمی با حضور «عادل فردوسی پور»

تهیه کننده دورهمی جزییات پخش آخرین قسمت از این مجموعه در هفدهمین روز از بهار ۹۷ را تشریح کرد. آخرین قسمت برنامه دورهمی با حضور «عادل فردو..

ادامه مطلب

کاریکاتور ، دیروز و امروز احمد نجفی را ببینید!

اقدام عجیب احمد نجفی در خصوص اکران فیلمش، سوژه کارتون محمد طحانی در روزنامه ابتکار شده است است. دیروز و امروز احمد نجفی را ببینید!/ کاریکات..

ادامه مطلب

«ناپدید شدن» ایرانی عالی ترین فیلم «سنگاپور»

فیلم «ناپدید شدن» دو جایزه عالی ترین فیلم و عالی ترین بازیگری را از بیست و هشتمین جشنواره فیلم سنگاپور از آن خود کرد.  «ناپدید شدن» ایرانی عالی ..

ادامه مطلب

مخاطبان دنبال «پایتخت» هستند

حسن وارسته که در سریال‌هایی چون «دودکش»، «پایتخت ۲،۳،۴»، «علی‌البدل» و «دیوار به دیوار» حضور داشته هست. این روزها نگارش دو سریال «افسانه هزارپایان» و ..

ادامه مطلب

اجرایی تک‌نفره ، بازیگر نامزد اسکار به صحنه تئاتر لندن می‌رود

بازیگر نامزد اسکار جهت فیلم «آموزش» در سال ۲۰۱۰، قصد دارد با نمایش «پسرها و دخترها» به صحنه تئاتر لندن بازگردد.  بازیگر نامزد اسکار به ..

ادامه مطلب

پنجاه‌سال تنوع‌طلبی!

دنی ویلنو، نویسنده و کارگردان کانادایی در سال ١٩٦٧ به دنیا آمد و درحال حاضر ٥٠ سال دارد. ویلنو که در کِبِک کانادا به دنیا آمده، یکی از تنوع طلب ترین..

ادامه مطلب

اظهارنظر علی مطهری راجع به ۲ فیلم ماجرای نیمروز و اکسیدان

به گزارش خبرآنلاین، علی مطهری در پست اینستاگرامی جدیدش، یادداشتی راجع به دو فیلم «ماجرای نیمروز» ساخته محمدحسین مهدویان و «اکسیدان» به کارگردانی حا..

ادامه مطلب