مسئول قانون ماشین قوانین قانونی اخبار اجتماعی

مسئول: قانون ماشین قوانین قانونی اخبار اجتماعی

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

عربستان جهت جذب گردشگر خارجی، منطقه‌ای مستقل بدون قوانین اسلامی راه‌اندازی می‌کند!

عربستانی‌ها قصد دارند جهت جذب گردشگر خارجی،‌ یک منطقه مستقل توریستی را در شمال غربی دریای سرخ راه‌اندازی کنند که قوانین و معیارهای اسلامی در آن وجود نخواه..

ادامه مطلب

‌ کشور عزیزمان ایران اموال کارکنان بی بی سی فارسی را مسدود کرده است / گاردین مدعی شد

روزنامه انگلیسی گاردین مدعی شد که شبکه بی بی سی از کشور عزیزمان ایران به علت مسدود کردن اموال کارکنان بخش فارسی این شبکه خبری انتقاد کرد. ..

ادامه مطلب

کم کردن هفتگی قیمت نفت در بازار جهانی

نفت روز جمعه تحت تاثیر شواهد آهسته شدن رشد فعالیت حفاری در آمریکا، اندکی زیاد کردن یافت ولی تحت تاثیر زیاد کردن ماهانه تولید اوپک و همچنین تنش‌های مر..

ادامه مطلب

طاهری مدیر عامل پرسپولیس شد، کاشانی مدیر هیات مدیره ماند

هیات مدیره پرسپولیس امروز چهارشنبه با حضور همه اعضا تشکیل جلسه داد. در جریان این نشست، جعفر کاشانی به عنوان مدیر هیأت مدیره ابقا شد و علی اکبر طاهری به عنوا..

ادامه مطلب

اختصاص ۷ میلیارد تومان جهت دختران شین‌آبادی

نماینده سردشت و پیرانشهر از تخصیص داده شده است ۷ میلیارد تومان کمک هزینه جهت اصلاح اوضاع معیشتی دختران شین آبادی خبر داد.  اختصاص ۷ م..

ادامه مطلب

فوت مشکوک یک جوان در اهواز بر اثر سوختگی شدید

به گزارش ایسنا، سرهنگ سعید شعبان اظهار کرد: دو روز پیش جوانی به علت سوختگی شدید به بیمارستان سوختگی انتقال یافته می شود. فوت مشکوک یک جوان در اهواز بر اثر س..

ادامه مطلب

ترامپ سخنان خود را در مورد «زباله دانی» خواندن کاخ سفید بعد گرفت!

دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا خبر جنجالی مجله گلف را که نوشته بود ترامپ کاخ سفید را «زباله دان» توصیف کرده هست، تکذیب کرد. ترامپ سخنان خ..

ادامه مطلب

شاهکار تازه ما ایرانی‌ها!

سخنگوی وزارت بهداشت: متاسفانه 30 درصد غذای مصرفی ما ایرانی ها، اضافه است و این در حالی است که چاقی و اضافه وزن به عنوان یک معضل سلامتی در کشور به شمار می..

ادامه مطلب